Ręcznie malowane koszulki

Przez długi czas uczyłam się różnych technik malarskich. Jedną z moich ulubionych jest malowanie na tkaninie. Lubię ją z kilku powodów.

Po pierwsze, jest to bardzo praktyczne. Po drugie,  jest kreatywne. Przy odrobinie wyobraźni i umiejętności manualnych każda tkanina (top, t-shirt, torebka, płaszcz itp) może być upiększona i  odnowiona. Kocham to 🙂

Wszystkie moje ręcznie malowane elementy są wykonane na zamówienie, podpisane, opatrzone datą i numerem.Motyw można malować na każdej tkaninie (choć preferuję płótno i  bawełnę). Mogę dostarczyć prawie każdy kolor, dowolny rozmiar, Dla kobiet i mężczyzn.

Maluję T-shirt z niepowtarzalnymi motywami. Maluję je ręcznie. Stosuję specjalne farby do tkanin, które po wysuszeniu są utrwalane przez kilkukrotne ogrzewanie i chłodzenie. W rezultacie malowany motyw  jest bardzo trwały.
Testowałam to sama – uprałam jedną z moich koszulek w temperaturze 90 stopni – koszulka i motyw wytrzymały!

Eksperymenty eksperymentami a zalecana temperatura prania to i tak 30-40 stopni. To gwarantowałoby dłuższą  żywotność motywu!

Do tej pory moje ręcznie malowane koszulki powędrowały w różne części świta. Ja równeż mam kilka i po kilku latach  latach malowidła nadal wyglądają jak są nowe! No przwie jak nowe 😉

Każdy koszulka jest wyjątkowy, bo maluję je pędzelkiem, palcami, gąbką. Nigdy nie stosuję żadnych nadruków.

Jeśli chcesz, mogę też namalować wzór na życzenie – prawie każdy 😉

Odwiedź mój sklep, jeśli chcesz kupić ręcznie malowane koszulki

.